پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت تمامی دوستان. مدتی میشه که یوبی سافت ویدیو جدیدترین بازی خود اساسین کرید والهالا رو منتشر می کنه و این فیلم ها در اینستاگرام واقعا نظر هر کسی رو جلب می کنه. این بازی کاملا مربوط به واکینگ ها میشه و وقتی که تریلر اون رو مشاهده می کنیم، کاملا یاد سریال وایکینگ و حرکات رگنار میفتیم. البته هنوز گیم پلی والهالا منتشر نشده، اما تریلری که ubisoft داده همه چیز رو مشخص میکنه که این بازی قراره بترکونه! من یکی از طرفدارهای اساسین کریدم و یه مطلبی راجع به جدیدترین قسمت این بازی فوق العاده نوشتم. خوشحال میشم که بتونم اطلاعات مفیدی در اختیارتون قرار بدم. لطفا از طریق لینک زیر وارد صفحه مطلب بشید و اگه دوست داشتید نظرتون رو بهم بگید؛ خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.

لینک مطلب به دلیل مغایرت داشتن با قوانین سایت حذف گردید

ویرایش شده توسط LOGAN
گذاشتن لینک سایت های خارجی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ضمن تشکر از نویسنده تاپیک @

imwolf

یه خبر شوکه کننده و جدیدتر هم من بگم:

کارگردان این بازی آقای اشراف اسماعیل که بسیار انسان خلاق و باهوشی هم هست به دلایل شخصی، امروز صبح از ادامه کار استعفا داد.

ایشون بازی به شدت محبوب و دوست داشتنی Assassin's Creed: Black Flag رو در کارنامه خودشون دارن که از بهترین اساسین هاست.

اشرف اسماعیل با توییت زیر رسما استعفای خود را با هواداران سری اساسین درمیان گذاشت:

زندگی خانواده‌ام و من از هم گسسته شده است. من عمیقا از تمام کسانی که به خاطر این موضوع صدمه دیده‌اند معذرت می‌خواهم. برای حل صحیح مشکلات شخصی زندگی‌ام یوبی‌سافت را ترک خواهم کرد. صدها فرد با استعداد بسیار مشتاقانه مشغول ساخت تجربه‌ای برای شما هستند و لیاقت آنها بیش از آن است که درگیر این موضوع شوند. برای تمام آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

باید دید نبود ایشون چه تاثیر از لحاظ تغییرات نهایی و همچنین از نظر بازرگانی برای خود شرکت ubisoft خواهد داشت.

هرچند انتشار این بازی کاملا قطعی ست و در تاریخ اعلام شده منتشر خواهد شد اما احتمالا شاهد بسته های الحاقی جذابی که مانندش را روی Black Flag مانند Freedom Cry دیدیم اینجا نخواهید دید.

یه سری توضیح بدم راجع به این بازی.

نام والهالا درواقع از دنیای باقی انسان های پاک به اعتقاد وایکینگ ها گرفته شده که ما بهش میگیم بهشت یا جنت.

جلوی دروازه والهالا بزرگترین، شجاع ترین و شرافتمندترین مبارزان و رهبران وایکینگ هستن.

بهترین توصیفات از این دنیا در سریال Vikings (به معنای واقعی این سریال عالیه البته آخراش ضدحال زیاد داره :|) و همچنین بهترین جلوه شجاعت و شهادت رو هم در Mad Max Fury Road داره که البته ربطی به وایکینگ ها نداره و توی عصری جداگونه ست.

شخصیت اصلی این بازی اسمش Eivor هست که ناخودآگاه شما رو یاد راگنار لوثبراک از سریال وایکینگ ها میندازه و خیلی هم شبیهه شه.

او قصد دارد با پیشبرد خاندان وایکینگ ها به سوی حفظ و البته گسترش نروژ جلوی انگلیسی های غارتگر که به علت مسیحی بودنشان فکر میکنند هرجور بخواهند میتونند سایر انسان ها رو هیولا بنامند، قد علم کند.

نهایت خواست دلاورمردان او سکنا گزیدن در والهالا سرزمین ابدی ست جایی که جلوی دروازه اش پدران و نیاکانشان منتظر خوش آمد گویی به آنها هستن.

بازی Assassin's Creed Valhalla در پاییز 2020 برای پلتفرم های PC و Stadia و کنسول های PS4 ، Xbox One و همچنین کنسول های نسل جدید PS5 و Xbox Series X منتشر خواهد شد.

چنتا عکس هم میذارم تو جدول پایین که حالشو ببرید :d (واسه سایز اصلی کلیک کنید روشون):

[TABLE=class: grid, width: 500, align: center]

[TR]

[TD]29_e1588365791949.jpg[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]ACValhalla2_1920x1080.jpg[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]wallpapersden_com_assassins_creed_valhalla_eivor_renders_8k_1600x900.jpg[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]assassins_creed_valhalla_ultimate_edition_art_25z3.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.