پست های پیشنهاد شده

در در 16 فروردین 1400 در 02:07، zizigloo گفته است :

تو فکشن سنگوکو تو مرحله 7 چه جوری 1000 تا سرباز بکشم هرچی میکنم نمیرسه به هزار تا شما چه پیشنهادی برای این مرحله دارید؟

خب به نوبت توضیح بدم گیج نشید. (لطفا سوالاتتون رو از این به بعد توی همین تاپیک بپرسید و مطلب جدید نزنید)

باتوجه به اینکه مدتیه خودم به علت مشغله زیاد بازی نکردم پس اگر مشکلتون ادامه داشت خبرم کنید تا بازی کنم و بهتر براتون شرح بدم.

بهترین راهکار برای رسیدن تعداد کشته ها به 1000 رفتن به داخل قرارگاه مرکزی نقشه ست. درواقع این قلعه در اختیار ماسامونه داته ست. و با کشتن کیجی مایدا باز میشه. مادام اینکه شما ماسامونه رو نکشتید میتونید سرباز بکشید بدون اینکه تموم بشن. ماسامونه رو نکشید بجاش به 1000 کشته برسید 😁

نقل قول

همچنین برای nene هردو قلابی شو تو کمتر از 10 ثانیه کشتم همچنین به همه دوستام هم کمک کردم و تمام سرباز های دشمن رو کشتم اما بازم این nene رو بهم نداد چی کار کنم؟

یکم زحمت داره واقعا بدست آوردن این شخصیت.

قدم به قدم بهتون بگم که با یکی دوبار تمرین موفق شید! روی حالت easy بازی کنید چون دانگ ژویو راحت میمیره توی حالتای دیگه.

می دونید که حتما باید گایئمون ایشیکاوا رو رها کنید تا جاسوسا رو تار و مار کنه. وقتی جاسوسا بمیرن کلون ها(Nene های تقلبی) ظاهر میشن. ولی همون اول کار سراغ گایمون نرید. اینکارو بکنید بهتره:

1. به شرق برید و Katsunaga Mori و Yukinaga Kunishi رو بکشید. این کار باعث میشه ژانگ لیائو نمیره و بتونه دونگ ژوئو رو زنده نگه داره تا پایان کار شما.

2. حالا برید جنوب و Hidenaga Hashiba و Hideaki Kobayakawa رو بکشید. اینجوری دیگه دانگ ژوئو عمرا بمیره.

3. حالا وقتشه گایمون رو نجات بدید. برید نزدیکش و اول ژنرال های نزدیکشو بکشید بعد آزادش کنید. حالا دنبالش به جایگاه غربی برید تا جاسوسا رو پیدا کنه و بکشیدشون. حالا به قرارگاه شمال غربی برید تا Nene ظاهر شه. بکشیدش و به قرارگاه شرقی برید تا کلون رو پیدا کنید.

4. این مرحله مربوط به زمانبندیه که من دقیق یادم نیس راستش. فقط میدونم اگر پیام اومد همرزم هاتون در خطر هستن فکر حمله به Nene به سرتون نزنه چون برای باز کردن دروازه باید کوتارو فوما و هانزو هاتوری رو بکشید. که یک تایم ده ثانیه ای دیالوگ دارن... بدشانس نباشید میتونید به سرعت Nene رو بکشید و موفق بشید.

نقل قول

بعضی از مراحل پایین همون مراحل x ( به جز مرحله 8x ) رو هم برام باز نمیکنه دلیلش چیه؟

مفصل توضیح داده بودم درمورد این مراحل ولی متاسفانه پاک شد به علت مشکلات برنامه نویسی انجمن😒 

کدوم مرحله رو براتون باز نمیکنه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوال قبلیتون رو به وقتش بازم توضیح میدم هرچند خیلی خیلی انرژی میخواد و مختصرشو گفتم توی پستای قبلی.

در در 18 فروردین 1400 در 14:48، zizigloo گفته است :

سلام ببخشید چه جوری می تونم ایشیکاوا جومون رو باز کنم ؟ هرچی صندوق بود شکستم اما بازی تموم نشد آخر سر رفتم خودش رو کشتم اما باز نشد برام 

اگه همه صندوق های گنج رو بشکنم بازی تموم میشه یا باید حتما آخر سر بکشمش؟

آخه میگم شاید یه صندوقی رو ندیدم برای همین باشه

Ishikawa Goemon

همچنین برای نه نه باید چی کار کنم باز بشه هر دو نه نه تقلبی رو تو 20 ثانیه کشتم اما باز نتونستم بازش کنم؟

در مورد گایمون ایشیکاوا قطعا صندوقچه رو جا انداختین. خیلی وقت باید بزارین روی این مرحله هم سرعت میخواد هم دقت بالا.

ده جعبه ست. بشمرید. اگر با چندبار تمرین موفق نشدید اطلاع بدید ببینم چه راهکار ساده تری میتونم پیدا کنم براتون ولی بنظرم با تمرین میتونید. ته کار قطعا باید گایمون رو بکشید وگرنه فرار میکنه.

راجع به Nene هم توضیح دادم پست قبلی.

لینک به ارسال
در در 18 فروردین 1400 در 14:57، zizigloo گفته است :

ببخشید کدوم شخصیت ابیلیتیه ارتقای اسب داره یعنی همون cavalry?

توضیحاتش توی آپدیت جدید انجمن پاک شده... کمی زمان بدید فردا براتون لیست میکنم.

---انجام شد---

به ترتیب هم براتون میزارم که راحت تر بتونید ابلیتی کاوالیر یا کاولری رو بدست بیارید:

1. Zhang Liao

Mistsuhide Akechi 

Yushihiro Shimazu

Ieyasu Tokugawa

2. Keiji Maeda

Yushimoto Imagawa

Guan Yu

3. Ma Chao

Liu Bei

Lu Bu

ترتیبشون یعنی مثلا با انجام سومین ماموریت برای بدست آوردن ابلیتی های لوبو شما کاوالری بدست میارید.

یا مثلا اولین ماموریت ژانگ لیائو به راحتی به شما کاوالیر میده.

اینم یه توضیح کامل برای شما

ویرایش شده توسط White Night
تکمیل پست

لینک به ارسال

سلام خسته نباشی میگم چی جوری طبل ها رو باید به صدا دربیاوریم

لینک به ارسال
در در 29 فروردین 1400 در 11:54، Vahid گفته است :

سلام خسته نباشی میگم چی جوری طبل ها رو باید به صدا دربیاوریم

فقط یک طبله که صدا تولید میکنه و توی کمپ اصلیه.

کافیه با هرشخصیتی که دارین بهش ضربه بزنید یک یا دوبار. اگر صدایی ایجاد نشده دلیلش اینه ضربات اون شخصیتی که کنترل میکنید خیلی روبه پایینه با یه شخصیت دیگه امتحان کنید یا ضربه ی دیگه ای بزنید که برخورد کنه به طبل.

به خاطر داشته باشید زمان به صدا در آوردن طبل ها مهمه و باید گوش به زنگ علامت دادن Lu Meng باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.