EmadReza

Hitman;همان جذابیت در دنیای واقعی؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

Hitman_01_e1441898923931.jpg

در این تاپیک قصد دارمب برسی هیتمن ها در دنیای واقعی بپردازیم.هیتمن ها در بازی های ویدیویی همیشه برای ما جالب و یا به نوعی خفن بوده.آیا در دنیای واقعی هم هستند ها خفن هستند؟یا بی رحم و بی وجدان؟خب جواب این سوال رو با هم در این تاپیک میفهمیم.

هستند ها انواع مختلفی دارند.بعضی از این ها خیلی تازه کار و بی تجربه هستند که بعد از قتل گیر نیفتند.و بعضی ها هم کارشون رو بلدن و گیر هم نمیفتن.و بستگی به سفارش قتل هیتمن های مختلف به سراغ اون فر میرن.خب بهتون در این باره هم توضیح میدم.

تو قرن ۲۱ سفارش قتل ها در دیپ وب و دارک وب اتفاق میفته.این دو کلمه رو نشنیده بگیرید و دنبال معنی اون ها نرید!همانطور که میدانید الان مثل قدیم نیست که به صورت حضوری و سنتی سفارش قتل بدید.معمولا سه نوع سفارش وجود داره:

۱-افراد ساده بدون بادیگارد

۲-افراد مهم بدون بادیگارد

۳-افراد مهم با بادیگارد

معمولا هم نصف پول قبل از قتل و نصف دیگه ی پول هم بعد از قتل واریز میشه.بنده یک ویدیو کوتاه از یک قتل نوع یک دیدم که مقتول با یک تیر به سر مرد و من از دیدن این کلیپ کوتاه خیلی پشیمانم!!

خب حالا یک سوال مهم؛آیا میتونم از دست یک هیتمن فرار کنم؟معلومه که نه

هستند ها بسیار حرفه ای و آموزش دیده هستن و کشتن یا فرار از دست آن ها کار آسونی نیست.فرض کنیم که شما از دست یک هیتمن خلاص شدید؛حالا در امانید؟بازم نه!چون که یک هیتمن حرفه ای تر سراغ شما میاد و ممیرید.

تنها راه زنده موندن پیدا کردن کسی که سفارش قتل رو داده و منصرف کردنش هستش!که اگه بدخواه زیاد دارید کار آسونی نیست!

خلاصه که به کسی بدی نکنید و خوب باشید.و در ضمن یک کلاس رزمی هم برید تا همیشه آماده ی مبارزه باشید.براتون بهترین شانس رو ارزو میکنم!

منبع:Forum.rasagame.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.