پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

سلام

do.php?imgf=1458576973471.jpg

در این تاپیک ، شایعاتی که درباره شائولین مونکس وجود داره ، بیان میشه .

اگر شایعاتی راجع به این بازی شنیدید ، میتونید در این تاپیک اعلام کنید

عجیب ترین شایعات :

- من شنیدم که در بازی یک مرحله مخفی وجود داره که میتونید به کوان چی برسید ، اون هم اینه که وقتی داری از اون پلی که اسکلت داره و اسکل ها بهت حمله میکنن بالا میری ، اسکلت ها رو بزنی بعد یک پورتال باز میشه و شما رو پیش کوان چی میبره (البته من نتونستم این کار رو بکنم)

اگر کسی تونست این کار رو انجام بده ، لطفا بگه که واقعیت داره یا نه!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

- من شنیدم که در بازی یک مرحله مخفی وجود داره که میتونید به کوان چی برسید ، اون هم اینه که وقتی داری از اون پلی که اسکلت داره و اسکل ها بهت حمله میکنن بالا میری ، اسکلت ها رو بزنی بعد یک پورتال باز میشه و شما رو پیش کوان چی میبره (البته من نتونستم این کار رو بکنم)

اگر کسی تونست این کار رو انجام بده ، لطفا بگه که واقعیت داره یا نه!

توی پرتال این پرسش مطرح شد که مشابه شایعه بالاست:

سلام مبارزه با کوان چی در مورتال کمبت شائولین واقعیت داره من تو یه سایت دیگه خوندم واقعیت

داره خواستم نظر شما هم بدونم

و جواب من به اون شخص:

خیر اینطور نیست. فقط گاها موقع کشته شدن شخصیتتون هر از چندگاهی پیامی میاد که توش از کوانچی هم اسم برده شده. ولی کوانچی کلا توی این بازی حضور نداره. سال ۲۰۰۵ ادبون (سازنده بازی) در حالیکه تقریبا طراحی این شخصیت و حرکاتش رو تکمیل کرده بود اونو به صورت کامل از mk shaolin monks حذف کرد و حتی بصورت غیرقابل بازی هم در دسترس نیست دیگه.

گفتم بهتره با شما درمیون بذارم که این یک شایعه ست. درواقع کوانچی در آخرین مراحل تکمیل sm توسط شخص ادبون حذف شد.

با اینحال همچنان اسمی ازش توی بازی هست.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.